פרופיל החברה

חברת ד.נ.ס. מנופים בע"מ אחת החברות המובילות בענף המנופים בארץ,  היא עוסקת במשך שנים – משנת 1990 בתחום המנופים, וכתוצאה מכך יש לה ניסיון וידע רב, יש ברשותה מגוון רחב של מנופים, יש לה קשרים בארץ  ובחו"ל עם חברות מובילות הענף, צוות העובדים שלה ניחן במקצועיות ובמיומנות רבה.
לאור האמור יש באפשרות ד.נ.ס. לתת מענה מקסימאלי לכל דורש בכל ענף המנופים, וכל אלה תרמו לכך שמספר רב של לקוחות נהנים משירות החברה, ביניהם חברות כגון: דניה סיבוס, תדהר, אורתם סהראלקטרה, בוני התיכון ועוד.

תחומי עיסוק החברה
יבוא ויצוא, פירוק והרכבה, קנייה ומכירה, אחסון, השכרה ונתינת שירות לקוחות, אספקת חלפים, ייעוץ מקצועי לכל סוגי המנופים. סוגי המנופים: מנוף צריח לבניין, טלסקופים, מנופי גשר, מכל הדגמים והגדלים.

להלן פירוט העיסוקים:

יבוא ויצוא

יבוא – החברה מייבאת מנופים מהחברות המובילות בעולם, מנופים חדשים ויד שנייה מתוצרת: POTAIN פוטיין, SIMMA סימה,LIEBHERR ליבהר, YONGMAO יאנגמאו - ועוד.

 

יצוא - החברה מייצאת מנופים לחברות באירופה כגון: מולטי קריין, די בי אקטיב וכו'.

פירוק והרכבה
החברה עוסקת בפירוק והרכבת מנופים מכל הסוגים והגדלים, וכמו כן היא מבצעת גם עבודות מיוחדות, כגון: פירוק קונסטרוקציות ופירוק מנופים בגבהים.

צוות עובדים
לחברה יש צוות עובדים מקצועי ומיומן שמבצע את העבודה במיומנות ובמקצועיות רבה.

קנייה ומכירה
החברה קונה ומוכרת מנופים בארץ ובחו"ל מכל הסוגים.

אחסון
החברה מאחסנת במגרשה מנופים ו/או חלקי מנופים.

השכרה ונתינת שירות
החברה משכירה מגוון רחב של מנופים למאות לקוחות בשנה. בנוסף היא מספקת תיקונים ללקוחותיה. ביצוע השירות נעשה במהירות וביעילות מקסימאלית, וזאת כדי לתת מענה מיידי ככל האפשר ללקוחות.

אספקת חלפים
מגוון המנופים הרחב שנמצא ברשות ד.נ.ס. מנופים מאפשר לה לספק את כל סוגי החלפים. חלפים חדשים ומשומשים, ברגיי קורנה, לוחות נגדים, גלגלות, פיקודים, מנועים, חוליות מכל הסוגים ועוד.

ייעוץ מקצועי
עקב התעסקות החברה במנופים מזה שנים רבות היא צברה ניסיון וידע, בכך שיש לה את היכולת לתת מענה מקצועי טוב ואמין בצורה המקסימאלית בתחום המנופים, כגון: מציאת מנוף מתאים לסוג העבודה, ייעוץ, משקל רצוי, מיקום, חלקי חילוף נדרשים, מחירים ועוד.

 

 
 
 
 

חדשות אחרונות

 
 
 
 

לקוחות מרוצים

 
 

התחברות